A miało być tak Pięknie …Wieczór muzyki epickiej z Gier w Tauron Arena Kraków

A miało być tak Pięknie …Wieczór muzyki epickiej z Gier w Tauron Arena Kraków

10 kwietnia, 2020 0 przez Informator
Podziel się

ART. z przed dwóch miesięcy …

Już 26.04.2020 w Tauron Arena Kraków odbędzie się niezapomniany wieczór muzyki epickiej z Gier. Wyjątkowe brzmienie zaprezentuje 80-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Ochiestra oraz Chor Akademicki UAM a wraz z nimi soliści. Naturalnie czekają nas tam wizualizacje oraz liczne efekty specjalne, które będziemy mogli zobaczyć dzięki Studiu Platige Image.

Czeka nas muzyczna podróż w świat Mario, Sonica, Dooma, Assasins Creed aż po Wiedzmina czy God Of War !

Jak możemy przeczytać na stronie visualproduction.pl:.

InformacjeSPEKTAKULARNE SYMFONICZNO-ROCKOWE SHOW
Przygotuj się na wyjątkowe przeżycie – WORLD OF GAMES IN CONCERT po raz pierwszy w Krakowie! Unikatowy performance oraz symfoniczno-rockowe show, nie tylko dla miłośników muzyki z wirtualnego świata gier. W poprzednich edycjach koncert przyciągnął dziesięć tysięcy osób i osiągnął wielką popularność.

ZACHWYCAJĄCY ARTYŚCI I REPERTUAR
Na scenie wystąpi orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra pod dyrekcją niezastąpionego Adama Domurata oraz Chór Akademicki UAM przygotowany przez Beatę Bielską. Wykonawcy zachwycą wspaniałymi aranżacjami legendarnych soundtracków z gier – poczynając od Mario i Sonica, przez klasyki takie jak Doom, Assassin’s Creed, aż po Wiedźmina i God of War.

NIEWIARYGODNE EMOCJE
Doznania dźwiękowe zostaną wzbogacone ogrom nadzwyczajnych emocji także za sprawą doskonałej oprawie wizualnej i efektom specjalnym. To wszystko dzięki PLATIGE IMAGE S.A. – studiu animacji, efektów specjalnych i postprodukcji, które zostało wielokrotnie nagradzane i współpracuje z najlepszymi wydawcami gier komputerowych, tworząc efektowne trailery do gier.

NIEPOWTARZALNY WIECZÓR
Jeśli lubisz ciekawe kombinacje muzyczne, a także efektowne połączenie świata muzyki i świata obrazu – to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Będzie to wieczór pełen zwrotów akcji, muzycznych niespodzianek, bohaterów i opowieści o ich walce o lepszy świat i wiarę w dobro. Nie może Cię tam zabraknąć!

Organizator i Producent: Icon Live Entertainment  /  Współproducent: Visual Production.

Cena biletu to: 175 ZŁ (VIP) / 150 zł (GOLD) / 125 zł (SILVER) / 100 zł (BRONZE) / 75 zł (GREEN) Bilety można nabyć tutaj.